loading
MENU

Tým

Náš tým zubních techniků a laborantů

využívá všech nejmodernějších postupů a zařízení při výrobě zubních náhrad. Proto musí pravidelně absolvovat řadu školení a workshopů, aby tyto trendy byly uplatněny při výrobě.

 loading

Daniel Dunka

Daniel je zkušený zubní technik který vyrůstal a studoval v USA. Celou svou kariéru se zaměřuje na fixní estetickou protetiku z ruzných nejnovějších materiálů na trhu. Pracoval 9 let v Severní Karolíně jako zubní laborant než se vrátil zpět do České Republiky. V Evropě také pracoval v Irsku v prestižní zubní laboratoři v Dublinu kde se zdokonaloval v různých komplexních postupech fixní protetiky na implantáty. V roce 2013 se stal mezinárodním školitelem, KOL a betatestrem CAD/CAM sw inLab firmy Dentsply Sirona, funkci kterou dodnes plní. Jeho hlavní zaměření je vysoce estetická fixní protetika primárně z ZrO2.

 loading

Simona Chocholoušová

Simona vystudovala Vyšší odbornou školu zdravotní, v Hradci Králové v oboru Diplomovaný zubní technik. Od roku 2016 pracuje jako zubní technik pro Topdent s.r.o. Dva roky se věnovala jak fixní tak snímatelné protetice. Nejvíce jí zaujala digitální technologie, a tak od konce roku 2018 se věnuje čistě fixní protetice pomocí CADCAM. V současné době se více zaměřuje na individualizaci a vrstvení keramiky korunek či implantátů.

 loading

Šárka Kardová

Šárka vystudovala Střední zdravotnickou školu v Benešově v oboru zubní technik. V roce 2018 začala pracovat pro Topdent s.r.o. jako zubní technik. Pracuje s technologií CADCAM zaměřenou na fixní protetiku. Věnuje se práci s 3D tiskem modelů a fixních provizorních náhrad.

 loading

Iva Tůmová

Vystudovala Střední zdravotnickou školu obor Zubní technik v Nymburce. Po maturitě pracovala v několika zubních laboratořích a účastnila se různých školení na fixní protetiku. V roce 2015 odletěla do Anglie zlepšit si jazykové dovednosti. Od února 2017 pracuje v Lab4dent , kde zhotovuje fixní i snímací protetiku.

Kam dále?

 loading
 loading