decoding
MENU

Tým

Náš tým zubních techniků a laborantů

využívá všech nejmodernějších postupů a zařízení při výrobě zubních náhrad. Proto musí pravidelně absolvovat řadu školení a workshopů, aby tyto trendy byly uplatněny při výrobě.

 decoding

Daniel Dunka

Vedoucí laboratoře


Daniel je zkušený zubní technik který vyrůstal a studoval v USA. Celou svou kariéru se zaměřuje na fixní estetickou protetiku z ruzných nejnovějších materiálů na trhu. Pracoval 9 let v Severní Karolíně jako zubní laborant než se vrátil zpět do České Republiky. V Evropě také pracoval v Irsku v prestižní zubní laboratoři v Dublinu kde se zdokonaloval v různých komplexních postupech fixní protetiky na implantáty. V roce 2013 se stal mezinárodním školitelem, KOL a betatestrem CAD/CAM sw inLab firmy Dentsply Sirona, funkci kterou dodnes plní. Jeho hlavní zaměření je vysoce estetická fixní protetika primárně z ZrO2.

 decoding

Jan Král

Projektový manažer


Jan vystudoval MBA na anglické Open University a prvních 11 let své kariéry působil v přepravní
firmě DHL. Ve firmě Johnson & Johnson působil na rozličných vedoucích pozicích, naposledy jako ředitel regionu střední a východní Evropy pro divizi Ortho Clinical Diagnostics. Od roku 2017 pracoval v diagnostické firmě Hologic na pozici Sales Enablement Director pro oblast EMEA a Kanada. Od roku 2021 působí jako konzultant a kouč a zároveň vede komplexní projekty ve zdravotnickém sektoru.

 decoding

Simona Chocholoušová

Zubní technička


Simona vystudovala Vyšší odbornou školu zdravotní, v Hradci Králové v oboru Diplomovaný zubní technik. Od roku 2016 pracuje jako zubní technik pro Topdent s.r.o. Dva roky se věnovala jak fixní tak snímatelné protetice. Nejvíce jí zaujala digitální technologie, a tak od konce roku 2018 se věnuje čistě fixní protetice pomocí CADCAM. V současné době se více zaměřuje na individualizaci a vrstvení keramiky korunek či implantátů.

 decoding

Šárka Kardová

Zubní technička


Šárka vystudovala Střední zdravotnickou školu v Benešově v oboru zubní technik. V roce 2018 začala pracovat pro Topdent s.r.o. jako zubní technik. Pracuje s technologií CADCAM zaměřenou na fixní protetiku. Věnuje se práci s 3D tiskem modelů a fixních provizorních náhrad.

 decoding

Adéla Fialková

Zubní technička


Adéla vystudovala Vyšší odbornou školu v Praze, obor Zubní technik. Do naší laboratoře nastoupila v roce 2020 na pozici administrace a postupně přešla na pozici laboranta. Věnuje se především práci s 3D tiskem a nejvíce ji zajímá práce s CAD/CAM systémem ve fixní protetice.

 decoding

Alena Kühtreiberová

Administrativa, logistika


Alena zodpovídá v naší laboratoři za řízení objednávek a logistiky. Komunikuje s lékaři, upřesňuje objednávky a zajištuje včasné odesílání našich prací. Zároveň se vzdělává v oboru stomatologie a získává nové zkušenosti při denním kontaktu s lékaři a laboranty. Komunikační a koordinační dovednosti si přinesla z původní pozice v autorizovaném dealerství prémiových vozů, kde působila na pozici asistentky.

Kam dále?

 decoding
 decoding