decoding
MENU

Snímatelná protetika

Celková snímatelná Zubní náhrada: Tzv. Snímačky

Lze ji kdykoliv z úst vyjmout a vyčistit. Řešení pro pacienty, kteří přišli o většinu nebo všechny vlastní zuby a kde podmínky pro implantaci nebo jiné fixní řešení protetiky není.

Tyto náhrady jsou standartně dodávány z konfekčními, továrně vyráběnými zuby. Naše laboratoř nyní nově v rámci digitalizace otisku a zhotovení metodou CAD/CAM nabízí individuálně frézované a kompozitní zuby, které zvyšují nejen estetiku, ale i trvanlivost a funkčnost celkové zubní náhrady.

Lab4Dent snímatelná protetika
Lab4Dent snímatelná protetika

Hybridní snímatelná zubní náhrada: tzv. Hybridky

I tuto náhradu lze vyjmout a vyčistit: Její fixace v ústech je zpravidla na minimálně dva nebo více fixačních elementů (attachmentů) do kořenů vlastních zubů nebo nejlépe na implantáty.

Skvěle drží v ústech, umožňují dobrou hygienu a je možné ji snadno opravit. 

Teleskopické zubní náhrady:
tzv. Teleskopy

Jsou snímatelné zubní náhrady které nepadají a jejich fixace je opět na více vlastních zubů, případně implantátů. Náhrady zhotovujeme z polyetheretherketonu (PEEK). Protéza dobře drží a je šetrná ke zbývajícím zubům. Na vlastních zubech nebo na implantátech je napevno nacementovaná nebo šroubovaná teleskopická korunka.

Skvěle vypadají a jsou velmi odolné a zároveň šetrné k vlastním zubům. Tento druh náhrad je velice populární u našich sousedů v Německu.

Lab4Dent snímatelná protetika
Lab4Dent snímatelná protetika

Částečné zubní náhrady:
tzv. Deflex

Pokud máte dostatek vlastních zubů a potřebujete snímací náhrady, které dobře drží je Deflex ideální řešení. Retence a fixace je zajištěna pružnámi plastovými sponami, tedy žádný kov. Protéza díky tomu dobře přiléhá. Toto je ideální řešení pro pacienty, kteří do budoucna budou řešit náhradu fixní protetikou, zpravidla můstky nebo totální protézy nesené implantáty.

Kam dále?

 decoding

Napište nám

     decoding